Jak získat výhodnou půjčku pro nezaměstnané

I když jste o zaměstnání přišli, složenky platit musíte. A bez práce se lehce stane, že vám na ně občas nezbydou peníze. Vezměte si půjčku pro nezaměstnané. Poradíme vám, jak na to.

Jak získat výhodnou půjčku pro nezaměstnané

I když jste o zaměstnání přišli, složenky platit musíte. A bez práce se lehce stane, že vám na ně občas nezbydou peníze. Vezměte si půjčku pro nezaměstnané. Poradíme vám, jak na to.

Na koho se obrátit

Pokud nemáte stálé zaměstnání, se žádostí o půjčku v bance nepochodíte. Každá banka totiž od vás bude chtít před schválením půjčky vidět potvrzení o výši příjmu, aby měla jistotu, že budete mít půjčku z čeho splácet. Nebude je zajímat, že potřebujete půjčit jen pár tisíc na několik dnů. Kromě doložení výše příjmů se bude banka shánět také po výpisu z registru dlužníků. V případě, že v něm figurujete, máte opět s půjčkou od banky smůlu. V takové situaci kontaktujte nebankovní instituce, které mají podmínky pro získání půjčky pro nezaměstnané nastavené úplně jinak.

Půjčte si jen tolik, kolik opravdu potřebujete

Ještě než si půjčku vezmete, spočítejte si, kolik peněz opravdu potřebujete, abyste si vytáhli finanční trn z paty a zároveň se příliš nezadlužili. I když vám některé nebankovní společnosti vyjdou vstříc a některou splátku můžete výjimečně odložit, každou půjčku je potřeba včas splatit. Výhodou nebankovních půjček je i fakt, že si můžete půjčit peníze už v řádu stokorun a díky rychlosti schválení budete mít peníze na účtu nebo v ruce již za pár hodin po zaslání žádosti. Potvrzení o výši příjmu ani výpis z registru dlužníků nebankovní společnosti nevyžadují.

Porovnejte si výhodnost půjček

Na trhu figuruje celá řada nebankovních institucí, které vám peníze ochotně zapůjčí. Obáváte se neprůhledných podmínek splácení půjčky? Nezávislý srovnávač půjček Úspory.cz vám půjčky přehledně seřadí a vy si jen vyberete tu nejvýhodnější pro vás. Zároveň si u každé půjčky můžete přečíst podmínky pro její získání i splácení. Abyste si lépe dokázali jednotlivé půjčky představit, najdete u konkrétních nabídek i reprezentativní příklady. Prozkoumejte nabídky jednotlivých finančních subjektů a vyřešte své finanční potíže ještě dnes.Linkuj.cz | Google.com | Facebook.com | Vybrali.sme.sk