Nabídky práce pro absolventy

Stále populárnějším se stává značkový pracovní portál pro absolventy aprace.cz. Na www.aprace.cz jsou denně aktualizovány nabídky práce všech českých úřadů práce, zaměstnavatelů i agentur práce.

Značkový pracovní portál aprace.cz je výhradně zaměřen na absolventy. Nabízí Vám proto tříděné nabídky, kde nenajdete nabídky s požadovanou praxí pět let.

 

Vyhledávač PrácePráce samozřejmě zobrazuje i nabídky aprace.cz. Navštěvovat tento portál se ale určitě vyplatí. Kromě standardních inzerentů z řad personálních agentur a zaměstnavatelů, jejichž nabídky zobrazuje i PrácePráce, najdete na aprace.cz jako jediném pracovním portálu i tříděné nabídky pro absolventy ze všech úřadů práce v České republice. Na titulní stránce jsou pak prezentováni špičkoví zaměstnavatelé nabízející zaměstnání absolventům.

 

Mezi standardní služby pracovních portálů určitě patří možnost zřídit si "Agenta", který Vám doručuje vybrané nabídky na email. Na aprace.cz je tímto agentem čertík Max. Každý registrovaný uživatel si pak svého čertíka pojmenuje sám... je velmi zajímavé sledovat absolventskou kreativitu :-)

 

Určitě si nezapomeňte vložit vlastní životopis, zaměstnavatelé listující v databázi na aprace.cz počítají s tím, že absolvent nemá příliš praktických zkušeností proto se nebojte a využijte každou příležitost k získání ideálního zaměstnání.

 

Portál aprace.cz spolupracuje s řadou škol ať už středních nebo vysokých, je tedy dost dobře možné, že jste od svého třídního učitele dostali do ruky letáček o aprace.cz. Nebo jste před fakultou potkali růžovobílá děvčata "a - pracandy".

 


odkazy

http://www.aprace.cz


Linkuj.cz | Google.com | Facebook.com | Vybrali.sme.sk